ADVERTISING

Ruszczyńskie Hubs (Poland)

Kamieńsk Mountain

#slope
Live streaming on January 8, 2017
views

Description

Ski lovers do not have to go to the Tatra Mountains to go skiing or snowboarding. The Kamieńsk Mountain was created by stackers from the top layer of soil covering coal deposits and is the highest mountain in central Poland. Positively crazy freaks, who love sliding on white powder will be interested in the fact that the slope is 760 metres long and its width varies from 30 to 150m, and the difference in altitude is 123m. The whole slope is illuminated, artificially snowed, groomed and at the foot of the slope there are full catering and sanitary facilities and a car park for 500 cars.
www.gorakamiensk.info

Weather
overcast clouds

-2°C

RUSZCZYŃSKIE HUBS

Maps
ADVERTISING
6 Comments

Login to join the discussion

jowisz-72@o2.pl

Kochani, tyle dni z mrozem a na górze zero śniegu. I otworzycie tylko trójkę dla dzieci - i to dopiero w sobotę. Fatalnie!

jowisz-72@o2.pl | 1 week, 4 days ago | 0 Replies
0 0

Login to join the discussion


jowisz-72@o2.pl

Panowie! Od 1.00 do 7.00 minus 2, minus 3 - nie dałoby się trochę naśnieżyć i od poniedziałku lub wtorku otworzyć trasę nr 2? Czekamy z niecierpliwością na porządną jazdę !

jowisz-72@o2.pl | Edited: 1 week ago | 0 Replies
0 0

Login to join the discussion


andi

Jowisz ma rację. Tłumaczą się tym, że mają wodę ze studni 11stC, a w Białce z potoku 0,5stC i dlatego w Białce naśnieżają jak jest minus 1 a oni potrzebują minus 4. Wystarczy wstępnie schłodzić wodę w wymiennikach, ale widać nie inwestują w ten stok.

andi | 2 days, 3 hours ago | 0 Replies
0 1

Login to join the discussion


jowisz-72@o2.pl

Szkoda tego stoku, marnuje się; wielu by zapłaciło każdą cenę za karnet, żeby tylko zimą można było kilka miesięcy pojeździć. Bo stok jest niezły. Żeby chociaż doinwestowali w te armatki śnieżne bo chyba mają ich za mało. Kiedy było kilka dni z mrozem poniżej -4 i produkowali śnieg na dole to na górze nie naśnieżali bo nie mieli czym. Dlatego zabrakło śniegu na samą górę a starczyło tylko na dół, uwzględniając następujące po tym kilka dni odwilży. Oby teraz tyle dośnieżyli, żeby chociaż do marca włącznie dało się pojeździć bez wyjeżdżania w góry - czego im życzę i nam!

jowisz-72@o2.pl | 1 day, 13 hours ago | 0 Replies
0 1

Login to join the discussion


poldek

Jowisz z księżyca spadłeś ? Proponuję poczytać na temat warunków sztucznego naśnieżania. Pozdrawiam.

poldek | 3 days, 2 hours ago | 1 Reply
1 0

jowisz-72@o2.pl

Jeżeli nie było warunków do naśnieżania to to śnieg na trasę dla dzieci chyba został wyczarowany? Pozdrawiam.

jowisz-72@o2.pl | 2 days, 14 hours ago
0 0

Login to join the discussion


ADVERTISING

Chat

ADVERTISING
Sending messages only to logged in